Spotkanie opłatkowe 15.12.2015

wigilia 2015 (1)Tradycyjnie, jak co roku, spotkaliśmy się na  jedynym w swoim rodzaju spotkaniu opłatkowym by podzielić się opłatkiem i złożyć serdeczne życzenia.

Spotkanie było wyjątkowe ponieważ zaszczycili nas swoja obecnością przedstawiciele WZP w Łodzi łącznie z Prezesem WZP Bartłomiejem Piotrowskim oraz pszczelarze z Koła w Aleksandrowie Łódzkim.

Dziękujemy serdecznie Koleżankom i Kolegom pszczelarzom za przepyszne potrawy i serce włożone w przygotowanie tak miłego przyjęcia. Było bardzo sympatycznie!

Szanowni Państwo Koleżanki i Koledzy Pszczelarze.
Coroczna tradycją w okresie poprzedzającym Boże Narodzenie spotkaliśmy się, aby w gronie przyjaciół złożyć życzenia świąteczno-noworoczne, przełamać się opłatkiem i przypomnieć sobie miłe, a często te trudne chwile mijającego 2015 r.
Drodzy Państwo.
Proszę przyjąć ode mnie i Zarządu Koła najlepsze życzenia zdrowych, rodzinnych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia, szczęścia i pomyślności w Waszych rodzinach a Wam koleżanki i koledzy pszczelarze urodzaju w pasiekach, obfitych zbiorów i sił by te dary natury w postaci miodu i innych produktów pszczelarskich odpowiednio zagospodarować.

Leopold Ratajczyk

wigilia 2015 (1)

wigilia 2015 (2)

wigilia 2015 (3)

wigilia 2015 (4)

wigilia 2015 (5)