Opłatek w klubie 17.12.2013

Oplatki.w koszyczkuSzanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy Pszczelarze.

Corocznym zwyczajem naszego Koła Pszczelarzy spotkaliśmy się, aby w gronie przyjaciół i dobrych znajomych przełamać się opłatkiem, złożyć sobie szczere życzenia Bożonarodzeniowe i pożegnać 2013 rok.

W imieniu swoim i wszystkich członków zarządu Koła nr 2 w Łodzi życzę Braci Pszczelarskiej radosnych, spokojnych i zdrowych świąt. Jestem głęboko przekonany, że w 2014 roku każdy pszczelarz będzie z sukcesem realizował swoje zamierzenia i marzenia zarówno w życiu prywatnym, działalności zawodowej, jak też w pracy w pasiekach.

Wszystkiego najlepszego!

Leopold Ratajczyk

W dniu 17.12.2013 spotkaliśmy się, by złożyć sobie życzenia świąteczne i podzielić się symbolicznym opłatkiem.

Przygotowaniom przewodniczyła nasza najmłodsza koleżanka Ewa Wolanowska, za co należą  jej się szczególne wyrazy wdzięczności.

Dzięki wspólnej pomocy oddanych Koleżanek i Kolegów udało się pięknie udekorować stół oraz podać pyszne ciasta i potrawy. 

Spotkanie rozpoczął Kol. Roman Opalski życząc wszystkim zdrowych i pogodnych świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku. Atmosfera była bardzo miła i przyjacielska. Nie zabrakło też Prezesa Leopolda Ratajczyka, który w tym dniu uczestniczył na dwóch równoległych spotkaniach opłatkowych: Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy i u nas. Ta konieczność spełnienia obowiązku sprawiła, że przybył nieco później, za co serdecznie przepraszał. Prezes w imieniu zarządu złożył wszystkim najserdeczniejsze życzenia pszczelarskie, świąteczne i noworoczne.

Poniżej można zobaczyć kilka zdjęć ze spotkania: