Odbyło się szkolenie dla pszczelarzy w Aleksandrowie Łódzkim.

Szkolenie 19-12.2015 Aleksandrow (7)W dniu 19.12.2015 odbyło się szkolenie dla pszczelarzy w Aleksandrowie  Łódzkim. Organizatorem był Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Łodzi.

Szkolenie składało się z trzech części na których omówiono najważniejsze dla pszczelarzy zagadnienia związane z produkcją i sprzedażą miodu. Wszyscy otrzymali stosowne certyfikaty, które z punktu widzenia pszczelarzy są bardzo istotne. Wykłady prowadzili: lek. wet. Katarzyna Szymaniak – „Sprzedaż bezpośrednia produktów pszczelich”,  „Zakres kontroli produkcji pszczelarskiej” Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Łodzi; Jacek Szymczak – Szkolenie okresowe dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami; Sebastian Ciekański, Julian Piotrowski „Systemy ochrony przed szkodnikami” – DDD – Firma DDD Insecto.

Szkolenie przeprowadzono w sposób profesjonalny, co jest już tradycją WZP w Łodzi. Szczególne podziękowania za wspaniałą organizację należą się Prezesowi WZP w Łodzi Bartłomiejowi Piotrowskiemu oraz Rejonowemu Kołu Pszczelarzy w Aleksandrowie Łódzkim.

Zdjęcia ze szkolenia można zobaczyć TUTAJ->