Szkolenie w Kamiannej 21-27.02.2013

Na szkolenie wyjechało ponad pięćdziesięciu pszczelarzy z naszego województwa. Wykłady były prowadzone przez takie sławy jak: prof. Jerzy Wilde, dr Zbigniew Lipiński, mgr Tomasz Strojny.

dom pszczelarza

Wiedza na temat pszczół jest żywa i ciągle aktualizowana. To co kilka lat temu było uważane za dobre dla pszczół, teraz może okazać się szkodliwym. Wykłady prowadzono na bardzo wysokim poziomie i w sposób zrozumiały. Po zajęciach spotykaliśmy się wymieniając swoimi doświadczeniami. Atmosfera była niezwykle miła i przyjacielska. Aby uatrakcyjnić spędzanie wolnego czasu wszyscy złożyliśmy się na opłacenie wycieczki do Krynicy, na mszę w intencji ks dr Henryka Ostacha oraz na kapelę góralską. W trakcie szkolenia zostaliśmy w dyskretny sposób skontrolowani przez inspektorów ARR. Na zakończenie wręczono nam certyfikaty. Poniżej  można zobaczyć kilka zdjęć robionych telefonem komórkowym, więc proszę o wyrozumiałość.

 Jeśli ktoś chce by zdjęcie z jego wizerunkiem zostało usunięte z galerii to proszę o kontakt: administrator@kolo-pszczelarzy.pl